пʼятниця, 22 вересня 2017 р.

Говорять, що мрії здійснюються. У цьому переконалися і ми. 11 серпня  2017 року група буринських школярів вирушила до Польщі за програмою культурного обміну.
Важка дорога та спека не вплинули на наш настрій, бо наступного ж дня 18 юнаків та дівчат перетнули кордон і опинилися в Польщі. Перші шість годин подорожі новою країною, чудові краєвиди і якісні дороги привели нас до пункту призначення.
Під'їхавши до будинку та поглянувши на привітні та усміхнені обличчя господарів, ми відразу зрозуміли, що відпочинок буде вдалим!
Хоча два місяці літа відобразилися на режимі дня і прокидатися о восьмій годині було вкрай важко, та очікування нових подорожей підбадьорювали нас. Програма перебування в цій країні була насиченою та цікавою. Це спортивні змагання і веломандрівки, активний відпочинок біля озер та спілкування з польськими однолітками.
 Не залишила  нікого байдужим екскурсія по Біловезькому національному парку Польщі. Біловезька пуща перетинає кордони не лише країн, а , здається, й … часу. Дерева, рослини, звірі живуть тут, як і тисячі років тому.
Усі ми були захоплені креативністю дизайну Білостоцького університету , реконструкція якого відбулася лише два роки тому. Навчальний заклад вразив сучасним обладнанням, музеями та бібліотекою.
Час нашого перебування в Польщі запам'ятався також смачними стравами від господарів , де кожен міг ознайомитися з особливостями національної кухні.
Щирість та простота людей були просто вражаючими, тому не виникало ніяких мовних бар'єрів у спілкуванні з польськими друзями.
Швидко промайнув час, та назавжди залишаться у наших серцях яскраві спогади про цю мандрівку. 
Висловлюємо подяку заступнику мера  Жуку Руслану Івановичу, який приклав багато зусиль для того, щоб діти Буринщини змогли отримати насолоду від незабутньої подорожі!

Немає коментарів:

Дописати коментар