середа, 17 вересня 2014 р.

Сьогодні Україна переживає важкі часи. Під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій  землі. В Україні триває неоголошена війна. Уже чимало українських сімей відчули її жахливі наслідки, втративши своїх рідних і близьких. Усі свідомі громадяни піднялися на захист своєї Батьківщини.
Ми , учні першої міської школи, не залишилися   осторонь подій і наскільки можемо допомагаємо нашим захисникам. Наш клуб активно долучився до благодійної акції «Іce Bucket Challenge» в підтримку поранених воїнів у зоні АТО. Цією акцією ми хочемо сказати: « Ми з вами, ми вас підтримуємо».
Рада старшокласників на першому засіданні прийняла рішення  зібрати кошти на лікування солдатам, що постраждали в зоні АТО. Учні школи активно підтримали цю ініціативу. Зібрані кошти були перераховані Федорченку Олександру Сергійовичу та Даценку Олександру Івановичу, уродженцям Сумщини. Сподіваємося, що ми таким чином допоможемо хлопцям швидше одужати.
Не забуваємо ми і про моральну підтримку наших воїнів. Тому старші учні нашої школи є активними учасниками акції «Напиши лист пораненому солдату», а молодші – виготовляють малюнки.
         Ми віримо, що всі наші справи допоможуть повернути мир і спокій  на рідну землю. Зобов’язуємося гарно вчитися, щоб бути гідними громадянами у нашій вільній державі. РАЗОМ ДБАЙМО ЗА НАШЕ МИРНЕ ТА БЕЗХМАРНЕ МАЙБУТНЄ.Немає коментарів:

Дописати коментар